Zajímavý tip: Kam o víkendu?

Čas letí jako bláznivý a už tady bude zase víkend. Přemýšlíte, jak ho strávíte? Pokud ho nechcete proválet s knihou v ruce, pak bychom tady měli pro vás tyto zajímavé tipy.

Zajímavý tip: Kam o víkendu?

Apple Museum

Možná vám to uniklo, ale v Praze se otevřelo Apple Museum, kde najdete unikátní exponáty ze soukromých sbírek. Uvidíte, jak vypadaly první počítače a nahlédnete do kreativního světa Steva Jobse a Steva Wozniaka. Svlažit hrdlo můžete v místní kavárně, kde za čas ochutnáte RAW dobroty, na kterých ujížděl právě Steve Jobs.
www.applemuseum.com

Velikonoční dílna

Velikonoční svátky se blíží, a proto můžete o víkendu po Praze najít velikonoční trhy. Na Staromáku a Míráku určitě. Pokud se chcete trochu pobavit, něco se dozvědět a zabavit i svoje děti, pak vyrazte do Národního zemědělského muzea v Praze. Budete si moci vyzkoušet různé techniky malování vajíček, prohlédnout slavnostní kroje a zjistit, jestli znáte všechny tradice a zvyky.
www.nmz.cz

Matějská pouť

Už od konce února je Matějská pouť v plném proudu. Každoroční zábava pro celé rodiny je také každým rokem o trochu dražší, tak se na to připravte. Opět budete vybírat ze zahraničních atrakcí, ale nezapomínejte ani na tradiční horskou dráhu.
www.matejskapout.cz

Bruslení pod Žižkovskou věží

Máte chuť si zabruslit? Ještě můžete do konce března. Pod věží vám půjčí i brusle, dáte si svařáček, bombardino, a to by v tom byl čert, aby se vám ten trojitý odpíchnutý rittberger nepovedl.
www.facebook.com/TowerParkPraha

Bohemia Design Market

Chcete si udělat radost a domácnost trochu okořenit o zajímavé kousky? Navštivte Design Market, kde potkáte talentované lidi nejen z Čech ale i z dalších koutů Evropy. Jde o první akci tohoto druhu, kde můžete nahlédnout pod ruku zahraničním tvořilkám a ještě si něco koupit, tak si to nenechte ujít. www.facebook.com/bohemiadesignmarket/

Orchideje ve Fata Morganě

Jsou krásné, vzácné a prý to jsou královny opylovacích triků. Každoroční výstava orchidejí v pražské botanické zahradě vždy překvapí něčím unikátním a zajímavým. Přijďte nakouknout do svůdného světa exotických květin a nechte si poradit, jak je pěstovat.
www.botanicka.cz

Veletrh World Beauty and Spa

Zajímáte se o nové trendy v kosmetice, účesové tvorbě a modeláži drápků? Na veletrhu zjistíte nejen novinky, ale také doplníte zásoby laků, lesků, pudrů a skřipců na vlasy, necháte se namasírovat, vyzkoušíte nové druhy bio kosmetiky a styly líčení. Takže zařiďte si holčičí den a užijte si to...
www.beautyexpo.cz

Těšíme se na vaše příspěvky se zážitky na našem Kofíbrejk facebooku


Další články