Pozitivní myšlení1. leden rovná se novoroční předsevzetí. Na začátku každého roku si spousta lidí dává předsevzetí. A rok co rok je nedokáží dodržet.

Snažím se myslet pozitivně a neklást sama sobě bariéry na cestě za úspěchem. Inspiruji se v knihách, které se tímto tématem zabývají. Některé informace se mnou rezonují a jiné ne. Řekla jsem si, že vyzkouším pozitivní myšlení a objednávkový systém v praxi a prostě si objednám rozhovor s člověkem, jehož knihy ráda čtu. Objednávka byla k mé velké radosti dodána v krátkém čase, a tak si právě teď můžete přečíst rozhovor s jedním z nejslavnějších motivačních speakrů na světě. Seznamte se – Dr. Joe Vitale.

Mnoho z nás trpí skrytým syndromem samoty. Na sociálních sítích se ale prezentujeme jako lidé v centru dění každého mejdanu, situace i mezi mnoha přáteli. Proč tomu tak je? 

Přemýšeli jste někdy nad tím, že se spokojenost ze života vytrácí? Ale není to režimem, vládou nebo stavem ekonomiky. Je to námi. My nechceme být spokojení, protože toužíme hromadit a mít stále víc. Možná je na čase se zastavit a rozhlédnout se...

Co po ránu uděláte jako první? Zkontrolujete sociální sítě? Když vám zapípá telefon, tak se na něj okamžitě vrháte, abyste zjistili, kdo vám píše? Fotíte si jídlo a ve finále ho jíte studené? Cítíte nepříjemné pocity, když se nemůžete připojit na internet a máte pocit, že vám něco uniká? Pokud jste, alespoň na dvě otázky odpověděli ano, tak jste pravděpodobně závislý na internetu a sociálních sítích.

Čím víc se snažíme myslet pozitivně, tím více nám v hlavě kolují negativní myšlenky. Jak proti nim bojovat? Zkuste tyto triky.

Cesta do nitra vlastní duše může být pro každého z nás někdy složitá, trpká, ale také krásná a poučná. Může nám změnit život. Bráníme se tomuto poznání a žijeme v zkreslené realitě, kterou si vytváříme sami omezeným chápáním a mantinely. Známe své vlastní já jen do určité hloubky a neuvědomujeme si, že právě sebepoznání je klíčem ke štěstí a úspěchu každého z nás. Jak se však vydat na cestu sebepoznání, abychom bez zranění došli do cíle?

Existují lidé, kteří jsou negativní, pořád dokola dělají ty samé chyby a vy pomáháte a radíte i přesto, že vás to vysiluje. A pak jsou tady ti, kteří vás nabíjí svou pozitivitou, zajímavým a unikátní nadhledem na věc, pro ně tak přirozeným a vy si pak uvědomíte, že věty směřující od nich k vám mají svůj význam. Znám velmi málo takových lidí, ale jsem za ně moc vděčná. Jedním z nich je Wahlgrenis.

Ráno se probudíte, a než se rozkoukáte, tak už je oběd? Odpolednem proletíte jako ve stíhačce a už je čas jít spát? Taky máte pocit, že ten čas nám každým rokem ubíhá tak nějak rychleji?

Co kdybych vám řekla, že existuje na světě kniha, která vám pomůže k vysněnému miminku přirozenou cestou? Nevěříte?

Máte okolo sebe spokojené přátele, kteří si plní své sny, ale vám se stále nedaří? Možná jste se ještě nezbavili všech překážek. Zjistěte, jaké to jsou….

S dobrými doporučeními se roztrhl pytel. V každé knize najdete zaručený návod na to, jak si přitáhnout do svého života štěstí, lásku a finance. Přečetli jste jich tucty a pořád se nedaří?