InspiracePřed pár týdny jsme se dostali do situace, kterou si málo kdo z nás dovedl představit. Většinu času trávíme doma, někdo nechodí ani do práce, rodiče vyučují své děti. Někomu práce a starostí přibylo, někdo už má třikrát vyklizený šuplík s kořením. Nemůžeme cestovat, do kaváren ani na sportoviště. Co tedy? Pokud máte času nazbyt, nepromarněte ho válením se na gauči. Je pravda, že poprvé v historii můžeme zachránit svět nicneděláním. Jak už se ale několikrát ukázalo, kdo chvíli stál, teď stojí opodál. Chyťte příležitost za pačesy a zapracujte na sobě. Učte se, vzdělávejte se! Máme tu několik tipů, které by vás mohly motivovat.

Ani jsme se nenadáli a už se vezeme na vlně adventu. Mnozí z nás už mají naklizeno, vyzdobený a načančaný byt, nakoupené dárky, někteří dokonce i napečeno. Ovšem jako by k té dokonalé vánoční atmosféře ještě pořád něco chybělo. Sníh? Dost možná. Zkusme ho společně přivolat sladkou bílkovou polevou na perníkových dekoracích.

Před časem jsem nabyla dojmu, že potřebuji zlepšit svůj neúhledný rukopis. Plna odhodlání vrhnout se do krásného písma po hlavě jsem si koupila dvě knihy s teorií a několika příklady, také fixy, různě silné i štětcové. Přes veškeré pokusy kopírovat předtištěné vzory, nebylo to ono. Až hledání na Instagramu mi nabídlo profil Letterart.cz.

Každý se jednou dostane do toho věku, kdy jeho tvář zdobí vrásky a většinou jsou jeho největší radostí vnoučata. Bohužel si však „my mladí“ neuvědomujeme, že to jednou čeká i nás. A pak jsme ke starým lidem kritičtí, nepřátelští a plní nepochopení.

Že vegetarián je člověk, který nejí maso, víme asi všichni. Co se ovšem liší, jsou představy o něm. Lidé, kteří osobně neznají žádného vegetariána, mívají často představu, že se jedná o „zeleného mužíčka“, který se cpe pouze zeleninou, odmítá jakékoliv požitkářství a účastní se nejrůznějších akcí na záchranu zvířat. Tady už se jedná spíš o fanatické vegetariánství (většinou i veganství).

Nechceme začínat pondělí nijak morbidně, protože už tak to je nejtěžší den z týdne, ale objevili jsme něco, o co se chceme podělit.

Každý, kdo se učil nějaký cizí jazyk víceméně z povinnosti, nebo kvůli práci nejspíš uzná, že se moc daleko nedostal. Většinou skončil u desáté lekce, a to se v pravidelných intervalech opakovalo pravděpodobně několik let, než to úplně vzdal. Chápeme to. Učit se z učebnic je otravné a nudné. Už jste ale zkusili jiný způsob?

Nejlepší designer na světě je příroda. Pracuje pečlivě a pokud jí to svými moderními výdobytky nekazíme, můžeme obdivovat její výtvory. Pojďte se na ty nejzajímavější z nich podívat.

Co si budeme nalhávat. Většina mužů při výběru vhodného dárku pro bytost něžného pohlaví prostě tápe. Každá žena je jiná a každá ocení něco jiného. Mnohokrát se u mne kamarádi radili, co koupit nějaké ženě. Ať už šlo o mámu, sestru nebo partnerku, bylo těžké poradit. Jde vždy o to, jaká žena je a co nejlépe využije. Tento článek je rozdělen na dárky dle typů žen. Muži! Inspirujte se!

WOW: Tohle potřebujeme!

Přemýšlíte o tom, že byste si udělali radost? My zrovna také, a tak jsme pro vás předvybrali pár zajímavých věciček...Nechte se inspirovat.

Vymysleli jste něco báječného, co by stálo za to vytvořit, ale nemáte na to peníze? Nemusíte se vzdávat svých snů. Projekt vám mohou zainvestovat vaši potencionální zákazníci.

Je to sice jen koncept, ale i tak se těšíme, až tohle bude brázdit mořské vlny. A to určitě bude. Prohlédněte si futuristickou super jachtu Tetrahedron.