Jestli pro vás byly pákové baterie totálním designérským výstřelkem, pak možná nepochopíte, proč se výrobci na celém světě předhánějí, kdo dodá více atmosféry do bytů svých zákazníků. Asi si říkáte : Atmosféry?? A přes baterie?? ...Přesně tak...Pojďte se mrknout.

Bydlení: Nejnovější trend – unikátní baterie do kuchyní a koupelen

Takže o co vlastně jde?

Designéři, kteří se podílí na návrzích těchto koupelnových a kuchyňských šperků, musí kromě zajímavých tvarů a zpracování myslet také na to, že celosvětovým trendem a téměř povinností každé kvalitní značky, je úspora vody. Nejlépe však taková, která není vidět a nezaznamenáte ji ani při vlastní spotřebě vody. Nejlépe šly zatím na odbyt baterie se silným rozstřikem, které vytvářely iluzi silného pramene.

Na posledních veletrzích byly ale představeny baterie, které nejen že splňovaly daná kritéria, ale také z koupelny vytvářely relaxační prostředí a v kuchyni zajišťovaly příjemný zážitek. Mohlo za to nejen barevné podsvícení, které se měnilo podle nálady, teploty vody nebo osobního nastavení ale i zpracování baterie. Inspirací byla, jak jinak, příroda. A to hlavně vodopády a klikatost horských pramenů.

Podívejte se, na ty nejzajímavější vodovodní baterie na trhu. Možná, že by se vám hodily do koupelny nebo kuchyně...Co říkáte?

Zdroje fotografií: digsdigs.com, media.designerpages.com 

Fotogalerie k prohlédnutí

Unikátní vodovodní baterie - nejnovější trendy 12 fotografií k prohlédnutí

Další články