Nevíte, kde vám hlava stojí? Zapomněli jste vyzvednout děti u prarodičů? Chybí Vám organizace celé vaší rodiny? Chcete-li, aby žonglování dětí mezi pracujícími rodiči, organizování jejich péče, udržování čisté domácnosti nebyl jen chaos, bez rodinného kalendáře se neobejdete.

Zapomínáte na dětské kroužky? Potřebujete rodinný kalendář!

Díky plánovacím kalendářům značky Lyonis dáte své rodině chybějící řád. Umístěte rodinný kalendář na lednici a z tohoto místa se naráz stane velín. Díky němu budete mít jasně před očima váš měsíční plán. A už si nemusíte lámat hlavu, kdy že to vlastně vaše ratolest má mít plavky do školky.

Testujeme "kalendář - chodím do školky"

Účelem tohoto magnetického kalendáře je poskytnout dítěti denní prostor pro učení a hraní. Pomůžete svým dětem naučit se s každodenními rutinami! Hrou s doplňujícími magnetkami je naučíte dny v týdnu, měsíce, roční období a dokonce i počasí. Zkusit si mohou i zaznamenávat svoji náladu.

Absolutně nejlepší věc na tomto produktu je to, že dává dětem příležitost se sebereflexovat tím, že si každé ráno s rodiči kontrolují náplň svého dne a jsou součástí rodinného plánování.

Na stránkách www.lyonis.cz můžete vybírat z různých možností kalendářů, jako jsou např. týdenní kalendář, denní režim. Jsou nedatované, a proto je můžete začít používat kdykoliv. K tomu můžete dokupovat magnetky s úžasnou grafikou, která bude bavit každé dítě.

kalendar 1 kalendar 2
kalendar 4 kalendar 5
kalendar 6 kalendar 7

Proč si vybrat kalendáře zn. Lyonis?

♥ Jsou vyrobeny v ČR - tvořeny pro děti, ne dětmi.

♥ Každý kus je originál - hodiny práce, kus srdce a originální nápady přímo od rodičů.

♥ Roste s dětmi - dokoupením magnetek získáte pomocníka na mnoho let.

♥ Pro spokojenější rodiče a děti - děti rády splní to, co si samy naplánují.

Kdo stojí za značkou Lyonis?

Adéla, Roman, Kubík, Izi a Tobík 

Lyonis se narodil z jednoduché úvahy zoufalé mámy ne úplně nadšeného nového školkáčka: děti mají nárok vědět, co je čeká! Když přijde čas na školku, dny se převrátí naruby, je obtížné najít způsob, jak dětem nový režim přiblížit. To je důvod, proč vytvořili první kalendář a proč vás Lyonis nechává sestavovat plán, které se 100 % přizpůsobí vašim dětem!

Vymýšlí další a další magnetické pomůcky, které nám dovolí si dny s dětmi užívat.

Jejich heslem je: "Zjednodušte dětem rutinu, zorganizujte vaše rodinné plány a mějte více času na věci, které milujete."


Další články