Nevíte, kde vám hlava stojí? Zapomněli jste vyzvednout děti u prarodičů? Chybí Vám organizace celé vaší rodiny? Chcete-li, aby žonglování dětí mezi pracujícími rodiči, organizování jejich péče, udržování čisté domácnosti nebyl jen chaos, bez rodinného kalendáře se neobejdete.

Nakoupili jste drahý základní nábytek a na ostatní už nezbyly peníze? Nebo se vám zdá byt neúplný a prázdný? Vše je o detailech. Na zútulnění příbytku nepotřebujete statisíce, jen kreativitu a správné nápady. Jde totiž o doplňky a dekorace, díky kterým bude vaše osobnost tváří vašeho obydlí. A jaké to jsou?

Zrcadla už dávno přestala mít jen užitkový efekt. Stala se vítaným dekorativním doplňkem interiéru. Tmavé místnosti se díky nim projasní odrazem světla a malé se opticky zvětší. Pojďte se podívat na ty nejzajímavější kousky.

3D optické iluze už dávno nejsou jen oblíbenou filmařskou technikou, která vzbuzuje emoce. Těch docílíte i v interiérovém designu. Lité podlahy, ze kterých jakoby zázrakem vystupují do prostoru delfíni, květy, mořské vlny nebo čerstvá tráva vás nenechají v klidu. Pojďte si vybrat...

Posledních pár dní to sice nevypadá, ale jaro je opravdu tady. Tak na nic nečekejte, vyházejte z balkonu nepotřebné haraburdí, co se tam “samo” naskládalo přes zimu a udělejte si úžasnou oázu klidu. Že potřebujete trošku inspirace? Nema problema :-)

Členité byty jsou krásné a mají neopakovatelnou atmosféru, ale pouze za předpokladu, že dokážete pracovat s nábytkem a nebojíte se experimentovat. Pojďte se podívat, jak na to.

Už máte dost pošmourného počasí? Vykouzlit jiné nedovedeme, ale máme recept na to, jak si jaro alespoň trošičku přitáhnout do svého domova. Pojďte se inspirovat.

Milujete knihy? Pokud jste odpověděli kladně, pak si zavzdycháte nad obrázky překrásných čtecích koutků. Těžko mezi nimi vybrat ten nej. Ale možná vy to dokážete...