To jsme takhle byli na cestě za dobrou kávou a v centru Prahy jsme objevili něco, co nás zaujalo. Pokud jste zvyklí neustále plnit své facebook profily fotkami, z každého okamžiku svého života, tohle vám prostě nesmí chybět.

Zajímavý tip: Máte už selfíček plné zuby? Zkuste něco nového...

Uznáváme, že fotky dokonalých těl v bikinách nebo v šatech s hlubokými výstřihy mají něco do sebe, ale co kdybyste zkusili něco, co nemá každý? V centru Prahy je prosklený ateliér, kde vám na počkání vytvoří historické foto. Mají zásobu kostýmů, takže si nemusíte nic nosit. Stačí jen dorazit, vybrat si to, co vám sedne a pak už jen nasadit úsměv. Než půjdete dovnitř, tak se můžete chvíli dívat zvenku. Když jsme okolo History-foto ateliéru procházeli my, právě se tam fotila rodinka s dvěma dětmi a my jsme se drželi, abychom si ji necvakli aspoň přes sklo. Všichni byli fakt roztomilí. 

Pak jsme pátrali dál a zjistili jsme, že jsou další místa, kde vám vytvoří originální fotečku. Třeba na Černém mostě je ateliér StudioRen, kde si můžete udělat retro obrázkový set, který si hned odnesete na flash disku. Oblečení a rekvizity vám zapůjčí, takže nemusíte prolézat půdy nebo secondhandy.

Další vintage fotky si můžete nechat udělat v Kavka foto ateliéru. Z pravidelně obměňované nabídky kostýmů si určitě vyberete a my si dokážeme představit  takto příjemný začátek dámské jízdy nebo pracovního večírku.

Brno se nenechalo zahanbit, takže i tam se můžete stát zámeckou paní, děvečkou nebo Robinem Hoodem. Ve fotoateliéru Šárky Tóthové si prý opravdu užijete. Šárka kromě focení i některé kostýmy šije, takže kdybyste nenašli nic, co by se vám líbilo, určitě se domluvíte.

No a my se těšíme na vaše originální fotky....

Fotogalerie k prohlédnutí

Zapomeňte na selfíčka a nechte se vyfotit v dobových kostýmech 9 fotografií k prohlédnutí

Další články