Tipy a návodyUdělejte si: Kobereček z bambulek

Nevíte, čím si zpříjemnit smutné podzimní dny? Přemýšlíte, jak zabavit děti? Rádi byste něco vytvořili, ale bojíte se, že nemáte talent? My máme řešení. Udělejte si kobereček z bambulek podle našeho návodu. Zvládne to každý, je to hračka...

Mám depku. Kolikrát jste to už v životě řekli? A kolikrát jste tato dvě slova slyšeli od ostatních? Kdy poznáte, zda se nejedná jen o přechodný „špatný den“, ale o záležitost, kterou je třeba se vážně zabývat? Vytestujte se!

Květiny a rostliny dodají bytu atmosféru a kouzlo. Je ale důležité se o ně starat. Pokud se vám zatím moc nedaří a veškeré vaše pěstitelské pokusy skončily pro rostliny špatně, nezoufejte. Zkuste sukulenty. Vypadají krásně a jsou nenáročné.

Spousta věcí a ve skříních tak málo místa. Ale krásné úložné boxy stojí tolik peněz. Nevadí…vyrobte si vlastní. Jednoduše a levně. Zkuste to podle našeho návodu.

Čas patří mezi několik věcí, které si nemůžeme koupit, ani s nimi jinak manipulovat. Proto je důležité s ním umět dobře nakládat. Jak tedy na správný time management?

Zajímavý tip: Kam o víkendu?

Čas letí jako bláznivý a už tady bude zase víkend. Přemýšlíte, jak ho strávíte? Pokud ho nechcete proválet s knihou v ruce, pak bychom tady měli pro vás tyto zajímavé tipy.

Zajímavý tip: Vyzrajte na svůj mozek

Zapomínáte? Trvá vám dlouho, než najdete správná slova? Možná si říkáte, že už se k vám pomalu blíží Alzheimer, ale pravda bude spíš taková, že mozek necvičíte. S námi mu dáte pořádně do kůry:-)

Zajímavý tip: Máte silné heslo?

Používáme je neustále, ale neuvědomujeme si, že jsou klíčem k našim osobním informacím, za které firmy platí neskutečné peníze. Patříte mezi ty, kteří dbají na bezpečnost na internetu, nebo je vám to jedno?

Super návod: Perníková vejce s překvapením

Každý zná velikonoční perníčky nebo velikonoční čokoládová vejce, ve kterých se něco příjemného ukrývá. A proč nezkusit perníková vejce s překvapením? Je to snadné.

To jsme takhle byli na cestě za dobrou kávou a v centru Prahy jsme objevili něco, co nás zaujalo. Pokud jste zvyklí neustále plnit své facebook profily fotkami, z každého okamžiku svého života, tohle vám prostě nesmí chybět.

Návod: Úžasné zdobení velikonočních vajíček

Velikonoce se blíží, a tak je načase přemýšlet, jak letos ozdobíte vajíčka. Máme pro vás opravdu super návody, které si s dětmi oblíbíte.

Milujete nákupy online? Nejste sami. Je to rychlé, pohodlné a v současnosti už i bezpečné. V redakci máme dokonce jeden případ – nebudeme jmenovat, že Kačí :-), který celý den tvrdí, že už vlastně nic nepotřebuje, všechno má a pak si večer objedná další pašmínu, protože měla trošku jiný odstín růžové, než těch zbylých pět ve skříni. Jestli jste jako naše ...psssst...tak se mrkněte, co zajímavého si můžete koupit online a rozhodně nečekejte pašmínu!