Tipy a návodyZapomeňte letos na čokoládový adventní kalendář z obchodu. Máme pro vás tip na kalendář, který nadchne vás i vaše děti. Zkuste odpočítávání do Štědrého dne s Nesladkářem.

Jaké je vaše oblíbené roční období? Je těžké vybrat, které. Ale pojďme si říct, že na tom nadcházejícím podzimu je něco uchvatného.

Udělejte si: Kobereček z bambulek

Nevíte, čím si zpříjemnit smutné podzimní dny? Přemýšlíte, jak zabavit děti? Rádi byste něco vytvořili, ale bojíte se, že nemáte talent? My máme řešení. Udělejte si kobereček z bambulek podle našeho návodu. Zvládne to každý, je to hračka...

Mám depku. Kolikrát jste to už v životě řekli? A kolikrát jste tato dvě slova slyšeli od ostatních? Kdy poznáte, zda se nejedná jen o přechodný „špatný den“, ale o záležitost, kterou je třeba se vážně zabývat? Vytestujte se!

Květiny a rostliny dodají bytu atmosféru a kouzlo. Je ale důležité se o ně starat. Pokud se vám zatím moc nedaří a veškeré vaše pěstitelské pokusy skončily pro rostliny špatně, nezoufejte. Zkuste sukulenty. Vypadají krásně a jsou nenáročné.

Každý zná velikonoční perníčky nebo velikonoční čokoládová vejce, ve kterých se něco příjemného ukrývá. A proč nezkusit perníková vejce s překvapením? Je to snadné.

Spousta věcí a ve skříních tak málo místa. Ale krásné úložné boxy stojí tolik peněz. Nevadí…vyrobte si vlastní. Jednoduše a levně. Zkuste to podle našeho návodu.

Velikonoce se blíží, a tak je načase přemýšlet, jak letos ozdobíte vajíčka. Máme pro vás opravdu super návody, které si s dětmi oblíbíte.

Čas patří mezi několik věcí, které si nemůžeme koupit, ani s nimi jinak manipulovat. Proto je důležité s ním umět dobře nakládat. Jak tedy na správný time management?

Zajímavý tip: Kam o víkendu?

Čas letí jako bláznivý a už tady bude zase víkend. Přemýšlíte, jak ho strávíte? Pokud ho nechcete proválet s knihou v ruce, pak bychom tady měli pro vás tyto zajímavé tipy.

Zapomínáte? Trvá vám dlouho, než najdete správná slova? Možná si říkáte, že už se k vám pomalu blíží Alzheimer, ale pravda bude spíš taková, že mozek necvičíte. S námi mu dáte pořádně do kůry:-)

Zajímavý tip: Máte silné heslo?

Používáme je neustále, ale neuvědomujeme si, že jsou klíčem k našim osobním informacím, za které firmy platí neskutečné peníze. Patříte mezi ty, kteří dbají na bezpečnost na internetu, nebo je vám to jedno?