InspiraceKaždý se jednou dostane do toho věku, kdy jeho tvář zdobí vrásky a většinou jsou jeho největší radostí vnoučata. Bohužel si však „my mladí“ neuvědomujeme, že to jednou čeká i nás. A pak jsme ke starým lidem kritičtí, nepřátelští a plní nepochopení.

K zamyšlení: Vegetariánství vs. Fanatismus

Že vegetarián je člověk, který nejí maso, víme asi všichni. Co se ovšem liší, jsou představy o něm. Lidé, kteří osobně neznají žádného vegetariána, mívají často představu, že se jedná o „zeleného mužíčka“, který se cpe pouze zeleninou, odmítá jakékoliv požitkářství a účastní se nejrůznějších akcí na záchranu zvířat. Tady už se jedná spíš o fanatické vegetariánství (většinou i veganství).

Inspirace: Naučte se anglicky pomocí pohádek

Každý, kdo se učil nějaký cizí jazyk víceméně z povinnosti, nebo kvůli práci nejspíš uzná, že se moc daleko nedostal. Většinou skončil u desáté lekce, a to se v pravidelných intervalech opakovalo pravděpodobně několik let, než to úplně vzdal. Chápeme to. Učit se z učebnic je otravné a nudné. Už jste ale zkusili jiný způsob?

Co si budeme nalhávat. Většina mužů při výběru vhodného dárku pro bytost něžného pohlaví prostě tápe. Každá žena je jiná a každá ocení něco jiného. Mnohokrát se u mne kamarádi radili, co koupit nějaké ženě. Ať už šlo o mámu, sestru nebo partnerku, bylo těžké poradit. Jde vždy o to, jaká žena je a co nejlépe využije. Tento článek je rozdělen na dárky dle typů žen. Muži! Inspirujte se!

Vymysleli jste něco báječného, co by stálo za to vytvořit, ale nemáte na to peníze? Nemusíte se vzdávat svých snů. Projekt vám mohou zainvestovat vaši potencionální zákazníci.

Je to sice jen koncept, ale i tak se těšíme, až tohle bude brázdit mořské vlny. A to určitě bude. Prohlédněte si futuristickou super jachtu Tetrahedron.

Nechceme začínat pondělí nijak morbidně, protože už tak to je nejtěžší den z týdne, ale objevili jsme něco, o co se chceme podělit.

Přijde vám to jako totální úlet? Nebo jako zápletka z amerického trháku? Opak je pravdou. Tohle se děje tady, v Čechách…

WOW: Co dokáže příroda – tohle jste ještě neviděli

Nejlepší designer na světě je příroda. Pracuje pečlivě a pokud jí to svými moderními výdobytky nekazíme, můžeme obdivovat její výtvory. Pojďte se na ty nejzajímavější z nich podívat.

Inspirace: Miluju papírové diáře. A vy?

Vím, v době chytrých telefonů a tabletů jsem trapná, ale já si prostě nemůžu pomoct. Mám iPhone, mám Macbook, a když bych chtěla, můžu si všechny úkoly a schůzky synchronizovat, barevně označit a nevím co, ale nic nenahradí ten pocit uspokojení, který zažívám, když pečlivě vybranou tužkou přeškrtávám právě splněný úkol.

WOW: Tohle potřebujeme!

Přemýšlíte o tom, že byste si udělali radost? My zrovna také, a tak jsme pro vás předvybrali pár zajímavých věciček...Nechte se inspirovat.

Dobroty: Neskutečné sladkosti z celého světa

Jestliže patříte mezi hrstku lidí, kteří nemají rádi sladkosti, tak můžete v klídku tenhle článek přejít. Vy ostatní se připravte, že se vám budou sbíhat sliny. Jdeme na to!