BydleníBydlení - Útulný domov za pár korun

Nakoupili jste drahý základní nábytek a na ostatní už nezbyly peníze? Nebo se vám zdá byt neúplný a prázdný? Vše je o detailech. Na zútulnění příbytku nepotřebujete statisíce, jen kreativitu a správné nápady. Jde totiž o doplňky a dekorace, díky kterým bude vaše osobnost tváří vašeho obydlí. A jaké to jsou?

Bydlení: Úžasná zrcadla do interiéru

Zrcadla už dávno přestala mít jen užitkový efekt. Stala se vítaným dekorativním doplňkem interiéru. Tmavé místnosti se díky nim projasní odrazem světla a malé se opticky zvětší. Pojďte se podívat na ty nejzajímavější kousky.

3D optické iluze už dávno nejsou jen oblíbenou filmařskou technikou, která vzbuzuje emoce. Těch docílíte i v interiérovém designu. Lité podlahy, ze kterých jakoby zázrakem vystupují do prostoru delfíni, květy, mořské vlny nebo čerstvá tráva vás nenechají v klidu. Pojďte si vybrat...

Bydlení: Inspirace pro váš jarní balkon

Posledních pár dní to sice nevypadá, ale jaro je opravdu tady. Tak na nic nečekejte, vyházejte z balkonu nepotřebné haraburdí, co se tam “samo” naskládalo přes zimu a udělejte si úžasnou oázu klidu. Že potřebujete trošku inspirace? Nema problema :-)

Členité byty jsou krásné a mají neopakovatelnou atmosféru, ale pouze za předpokladu, že dokážete pracovat s nábytkem a nebojíte se experimentovat. Pojďte se podívat, jak na to.

Bydlení: Překrásná akvária světa

Přemýšlíte o tom, že byste si domů pořídili akvárko na stůl a po večerech pohledem na něj relaxovali? Než se rozjedete do nejbližšího hobby marketu, prohlédněte si naše fotografie. Třeba ohledně tvaru a rozměrů změníte názor…

Bydlení: Pozvěte si jaro domů

Už máte dost pošmourného počasí? Vykouzlit jiné nedovedeme, ale máme recept na to, jak si jaro alespoň trošičku přitáhnout do svého domova. Pojďte se inspirovat.

Bydlení: Jak na kombinace barev v interiéru

Tolik odstínů a ještě více kombinací…Zařizujete a nevíte, které barvy zvolit? Máme pro vás  praktické tipy, a také vzorky kombinací. Čtěte dál…

Bydlení: Čtecí koutky, které vás nenechají v klidu

Milujete knihy? Pokud jste odpověděli kladně, pak si zavzdycháte nad obrázky překrásných čtecích koutků. Těžko mezi nimi vybrat ten nej. Ale možná vy to dokážete...

Bydlení: Úžasné domy na stromech, které chcete vidět

Také vás někdy přepadne chuť se vytratit někam, kde budete mít od práce a internetu klid? Podívejte se s námi na úžasné domy na stromech, kde se vaše touha může splnit.

Jestli pro vás byly pákové baterie totálním designérským výstřelkem, pak možná nepochopíte, proč se výrobci na celém světě předhánějí, kdo dodá více atmosféry do bytů svých zákazníků. Asi si říkáte : Atmosféry?? A přes baterie?? ...Přesně tak...Pojďte se mrknout.